آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 570
 بازدید امروز : 2
 کل بازدید : 40187
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/1250
عنوان
تماس با ما
*** قابل توجه دانشجویان عزیز، ثبت نام ترم تابستان 96 در بازه 10 تا 11 تیرماه می باشد***
تاریخچه

ورزش و فعالیت بدنی نقش مؤثری در سلامت جامعه بر عهده دارد. هر كجا رویدادی ورزشی در جریان است، هیجان،سرزندگی و نشاط نيز حضور دارد و زمانی که انسان از فعالیت و تکاپو باز می‌ایستد، درحقیقت زوال تدریجی او فرا می‌رسد. گروه آموزشی تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه سمنان مفتخر است که سهم هرچند کوچک اما تأثيرگذاري را در آموزش افراد متخصص در این زمینه ايفا مي‌كند.

در حال حاضر این گروه با دارا بودن 3 عضو هیأت علمی، در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، دانش آموخته تقديم جامعه مي‌نمايد و با تلاش اعضای هیأت علمی، این گروه توانسته است با پذيرش دانشجو در دو گرايش فوق در پردیس خودگردان دانشگاه نیز حضوری فعال و موفق داشته باشد. علاوه بر این، در هر نيمسال تحصيلي حدود 120 کلاس تربیت بدنی عمومی توسط این گروه برنامه‌ريزي، ساماندهی و برگزار می‌گردد که این تعداد واحد درسی سهم بزرگی از کل واحدهای عمومی دانشگاه را به خود اختصاص مي‌دهد.

در زمینة پژوهش نیز این گروه اهتمام ويژه‌اي در راستاي برگزاری همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی به صورت سالانه نموده و همواره چاپ مقاله‌ها، کتاب‌ها و انجام طرح‌های پژوهشی با بالاترين كيفيت را سرلوحة كار خود قرار داده است. این گروه مصمم است در ارتقاء سطح علمی و آموزشی دانشگاه تمام تلاش و همت خود را بکار گمارد. امید است از اين پس شاهد پیشرفت‌های روز افزون و همه جانبة دانشگاه سمنان با شتاب بیشتری باشیم.


ساعت